KONST / Litografier / Färglitografi 11642009
nr 1164 2009
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 257/310, motivet: 31x49
Kondition: skadat blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2018
kl 18:37:07
19/2 18:30:31
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe